DUYURULAR
  • 01 Eylül 2021

    Eylül Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

    Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Eylül 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

  • 01 Ekim 2021

    Ekim Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

    Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Ekim 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

DOĞRU STATÜ

DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI
İNSAN KAYNAKLARI
ANLAYIŞI

Kampüslerimizde emek veren her kademeden çalışma arkadaşlarımız kurumsal bir çatı altında olmanın gerekleri olan kurum değerlerine bağlılık, temsiliyet bilinci, kurum misyon ve vizyonu çerçevesinde sürekli gelişim ve donanımını arttırmak gibi sorumluluklar taşır. Tüm paydaşlarımızdan kurumsallığa gösterdiği özenin yanı sıra değerli insan ilişkileri kurmanın önemini kavramış olmasını bekleriz. Deneyimin ve bilginin gücüne inanırız. Çalışma arkadaşlarımızın kariyerlerine katkı sağlayacak eğitim ve seminerlerle gelişimlerini desteklerken, etkileşimde bulunduklarından sağladığımız geri bildirimlerle dönüşümlerinin paydaşı olmayı hedefleriz.

Kurumumuzun değerlerini anlamanın ve benimsemenin olmazsa olmazımız olduğunu vurgularken, uzun ömürlü iş birliklerinin gücünü önemseriz. Seçimlerimizde geleceğe güvenle bakabileceğimiz, uzun vadede aynı yolu yürüyebileceğimiz çalışma arkadaşlarına sahip olmak en büyük hedefimiz.

KARİYER BAŞVURUSU

Deneyimleriniz ve birikimleriniz bizim için çok değerli. Kariyer başvurunuzda detaylı bilgi vermenizin; değerlendirmelerde, karşılıklı sunacağımız katkılar açısından büyük önem taşıdığını belirtmek isteriz.

KARİYERİNİZİ DESTEKLİYORUZ.

Çalışma arkadaşlarımızla birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Kurumumuz çatısı altında çalışan tüm arkadaşlarımızın kendi alanlarında daha fazla yetkinliğe ulaşması için eğitim ve seminerlerle, deneyimlerle, geri bildirimlerle gelişmesinin önünü açıyoruz. Ekibimizi geliştirmenin kurum değerimizi büyütmek olduğuna inanıyoruz.