MİSYONUMUZ

"YAŞADIĞIMIZ HAYAT, KARARLARIMIZIN SONUCUDUR"

Doğru Statü Eğitim Kurumları seçkin öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu ile sorumluluk sahibi, kendilerini çekinmeden ifade edebilen, hayatında ve mesleğinde üretken olmayı amaçlayan bireyler yetiştirmeyi hedefler.

 

VİZYONUMUZ

"BAŞARI DOĞRU SEÇİMLERLE GELİR"

Doğru Statü Eğitim Kurumları, bilim ve teknoloji paralelinde gelişen dünyada çağı yakalayan bir eğitim vermenin yanı sıra, bireylerin kendi kişiliklerini kazanmasında yol gösterici olmayı hedeflemiştir.

 

KARAKTERİMİZ

"İSTE, KARAR VER, DOĞRU STATÜ İLE KAZAN"

Doğru Statü, kendisine, çevresine ve ülkesine katkısı olan, çağdaş, kararlı, ilkeli, mutlu bireyler yetiştirmeyi karakter edinmiştir. Çünkü öngörü sahibi, doğru seçimler yapan bir birey hedeflediği statüye er veya geç ulaşır.

 

Eğitimci Kadrosu

Eğitimci Kadrosu

Kurumumuzda; alanında uzman, yeni eğitim öğretim yöntemlerini takip eden, seminer çalışmaları ile zümre ruhunu yakalamış, deneyimli ve kurum tarafından verilen öğretmen gelişim çalışmalarına katılmış, formasyonel birikimini danışmanlık sistemi ile kullanan eğitimciler çalışmaktadır.

Rehberlik Desteği

Rehberlik Desteği

Sınavlara hazırlık ve okula yardımcı programlarımızla eğitim öğretimi en üst seviyede tutarken, öğrencilerin yaş gruplarına göre rehberlik hizmeti de sunuyoruz. Rehberlik birimimiz öğrenci ve velilerimize, ergenlik dönemi davranışları, ders çalışma teknikleri ve programları, kişisel gelişim ve eğitim koçluğu alanlarında profesyonel destek sunmaktadır.

Güvenli Ortam

Güvenli Ortam

Kurumumuzun, merkez ve şube binaları tamamen bizim kullanımımıza ait olup, öğrencilerin ders saatleri içerisinde bina dışına çıkması güvenlik görevlilerimizce engellenmektedir. Mazereti dolayısıyla kurum dışına çıkmak isteyen öğrencinin velisi aranıp veli bilgilendirildikten sonra gerekli işlemler idari birim tarafından gerçekleştirilir. Derse katılmayan ve sınava girmeyen öğrencinin velisi aranarak ya da veliye sms gönderilerek bilgilendirilir.

Özel Yayınlar

Özel Yayınlar

Deneyimli kadromuz içinde yer alan öğretmenlerimizin önceki tecrübeleri ile hazırlamış oldukları özgün yayınlar, öğrencilerimize destekleyici yayınlar olarak verilmektedir. Deneme sınavları ise yine öğretmenlerimizin hazırladığı özgün sorularla yapılmakta ve bu sınavlara destek olarak Türkiye geneli denemeleri de uygulanmaktadır.