DOĞRU TERCİH, DOĞRU MESLEK, DOĞRU GELECEK.

 • "Yaşayarak öğrenme" eğitim modeli ile akademik başarının yanında sosyal beceriler ve yetenekler de ön planda.
 • Atölye çalışmaları ile yurt dışındaki eğitim modelleri ülke koşullarına uyarlanıyor.
 • "Erdemlilik Sanatı" ile "Dürüstlük Eğitimi" rutin ders programımızda.
 • Donanımlı, çağı yakalayan eğitim kadromuzun hedefi kendini iyi ifade edebilen, hayatında ve mesleğinde üretken bireyler yetiştirmek.
 • Bilim ve teknoloji odaklı modern eğitim metotlarıyla bireylerin kendi kişiliklerinin oluşmasında yol gösterici olmayı hedefliyoruz.
 • Kendisine, çevresine ve ülkesine katkısı olan, çağdaş, kararlı, ilkeli, mutlu bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.
 • Türkiye'nin ilk ve tek öğrenci yol haritası ile başarıya giden yolda öğrencilerimizin doğru zaman yönetimine sahip olmalarını sağlıyoruz.
 • Türkiye'de ilk anne-baba-çocuk üçlüsü ile müzakere ve arabuluculuk yapan kurum olarak öğrencinin eğitimini aksatacak her problemi "kazan-kazan" yöntemiyle çözüyoruz.
 • Öğrencilerimizin danışman öğretmenleri ile eksiklerini gideriyor, geleceğe güvenle bakmalarını sağlıyoruz.
 • Yabancı dil eğitiminde klişelerden uzaklaşarak iletişim becerisi güçlü ve dil bilgisini iyi kullanan öğrenciler yetiştiriyoruz.

 

 

İDARİ KADROMUZ

Fuat Şahin
Fuat Şahin

Gaziemir Kampüsü
Okul Müdürü

Evin Uyanık
Evin Uyanık

Gaziemir Kampüsü
Müdür Yardımcısı

Bora Karabey
Bora Karabey

Genel Koordinatör

 

ÖĞRENCİ KULÜPLERİMİZ

Kulüp faaliyetlerinde, ulusal ve uluslararası yarışmalara hazırlık yaparak öğrencilerimizin farklı platformlarda topluluk karşısına çıkabilmeleri için onları cesaretlendiriyoruz. Sanatın tüm kollarında çalışmalar yapıyor, sporun tüm branşlarına hakim ve sporla iç içe yaşayan öğrenciler yetiştiriyoruz.

 

 

Akıl Oyunları Kulübü

Akıl Oyunları Kulübü

Akıl oyunlarının temel amacı, çağın en büyük problemlerinden olan zihin tembelliğinden kaynaklanan pasif yaşamın önüne geçerek kulübe katılan öğrencilerin mantık, muhakeme, sorgulayıcı anlayış, yaratıcı düşünme, akıl yürütme, strateji geliştirme gibi becerilerini geliştirerek daha üretken bir zihinsel aktivite kazanmalarını sağlamaktır. Bununla birlikte öğrencilerimizin kurum içinde ve yurt çapında akıl oyunları alanında yapılacak olan turnuvalara katılmalarını sağlamak ve çeşitli başarılara imza atmalarına aracı olmak kulübümüzün temel amacıdır.  

Bilim, Fen ve Teknoloji Kulübü

Bilim, Fen ve Teknoloji Kulübü

Bilim, Fen ve Teknoloji Kulübünde amacımız öğrencilerimizin kişisel becerilerini ortaya çıkarmak, pozitif ve analitik düşünebilme, yorumlama, analiz ve sentez yapabilme gücünü geliştirmek, bilim ile barışık hale getirebilmektir. Kulüp çalışmaları kapsamında öğrenciler; bilim, fen ve teknoloji  alanlarında araştırmalar yapacak, projeler geliştireceklerdir. Araştırma ve gözlem yapmak, disiplinli şekilde çalışmak ve verilen görevleri zamanında yerine getirmek öğrencilerin bu kulüpte özellikle dikkat etmeleri gereken sorumluluklarıdır.
Bilim, Fen ve Teknoloji kulübü ayrıca TÜBİTAK tarafından her yıl ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik düzenlenen “Araştırma Projeleri Yarışması” için çalışma yapacak öğrencilerin hazırlık kulübüdür. Öğrencilerimiz, bu kulüp ile yıl içinde veya bir sonraki yıl katılacakları TÜBİTAK yarışmaları için proje hazırlıklarını öğretmenleri ile birlikte sürdürmektedirler. 

Müzik Kulübü

Müzik Kulübü

Gençlerin müzik üzerine geliştirebilecekleri projeleri teşvik etmek, yapılacak atölye çalışmaları ile müziğin gelişimine katkıda bulunmak, aynı zamanda her bireye enstrüman kullanmayı öğretmek, bunları yaparken müzik dilinin hayata kattığı anlamı fark ederek notalarla birlikte entelektüel derinliğe ulaşabilmek, farklı kültürel köklerin ve değerlerimizin müzikteki yansımalarını doğru bir biçimde değerlendirebilme yeteneğini kazandırabilmek kulübümüzün temel amaçlarındandır.

Branşlarımız:

 • Gitar Eğitimi
 • Ukulele Eğitimi
 • Ritim Eğitimi
 • Konservatuar Hazırlık
 • Bateri Eğitimi
 • Koro
 • Güz ve Bahar Festivalleri
 • Gençlik Festivalleri
 • Müzikte Yetenek Yarışmaları
 • Ünlü Sanatçılarla Konserler

Resim Kulübü

Resim Kulübü

Bu kulübün amacı, öğrencilerin uzman öğretmenleri ile birlikte el becerilerinin ve görsel zekalarının gelişmesine yardımcı olacak çalışmaların yapılmasıdır. Kulüp etkinlikleri; resim, kil, ebru ve vitray çalışmalarını, karikatür ve grafity projelerini, sergi ve sanat atölyesi gezilerini içerir.

Spor Kulübü

Spor Kulübü

Kulüp amacımız bireysel farklılıkları dikkate alarak var olan yetenekleri ortaya çıkarıp bunları performansa dönüştürmektir. Voleybol, basketbol, masa tenisi ve dart kulübümüz faal olarak çalışmakta ve kulüp bazında her yıl düzenlenen il ve ilçe turnuvalarına katılmaktadır. Aktif spor yapan öğrencilerimizin kulüpleri ile iletişim halinde kalarak gelişimlerini hassas bir şekilde takip etmekteyiz. 

Tiyatro Kulübü

Tiyatro Kulübü

Öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini sanatsal yönden desteklemeyi amaçlayan kulübümüzde hayal gücü ve yaratıcılık temel kavramlarımızdır. Kulüp üyeleri ekip çalışması halinde yapılan oyunculuk egzersizleriyle farkındalık, dikkat, ritim, konsantrasyon, beden dili, diksiyon ve doğaçlama tekniklerini geliştirirken oyun çalışmasında da empati kurma, karakter ve oyun çözümleme konusunda belli tekniklerle tanışırlar. Süreç her sene Dünyalar Tiyatrolar Günü’nde prömiyerini yaptığımız oyunumuzun sahnelenmesiyle tamamlanır. Oyunlarımızın dili, yabancı dil öğrenimini de yaşamsal olarak desteklemek adına İngilizcedir.

Yabancı Dil Kulübü

Yabancı Dil Kulübü

Kulübümüzün amacı, öğrencilerimizin sürekli gelişen, değişen kültür ve bilim dünyasına kolaylıkla uyum sağlamalarına yardımcı olmak ve yabancı dil öğrenmenin gerekli olduğu günümüzde dil öğrenimine karşı önyargıları kırmak ve öğrenilen dili sevdirmektir. Kulüp olarak her sene Mun, Oxford Big Read Competition ve Hippo Language Competition’a katılmaktayız.

Sosyal Dayanışma ve Sivil Savunma Kulübü

Sosyal Dayanışma ve Sivil Savunma Kulübü

Kulübümüzün amacı, öğrencilerimizi, canlı haklarına ve demokrasi ilkelerine saygı duyan, kendisini ve çevresini tanıyabilen, toplumun ve doğanın ihtiyaçlarını gözlemleyip bu amaçla sosyal duyarlılığı güçlü bireyler olarak yetiştirmektir. Kulüp programımız,  öğrencilerimizde sosyal farkındalık yaratmak ve insan ile diğer canlılar arasındaki etkileşimi güçlendirmek üzere çeşitli teorik ve saha çalışmalarından oluşmaktadır.

Yaratıcı Yazarlık Kulübü

Yaratıcı Yazarlık Kulübü

Yaratıcı yazarlık kulübümüz, hayal gücümüzü yazma becerilerimizle buluşturduğumuz bir kulüp. Biz bu kulüpte düş gücümüzü yeni fikirler,  bakış açıları ve yazma teknikleri ile birleştirip kelimelere döküyoruz. 
Ülke, il ve ilçe çapında yapılan öykü, şiir ve kompozisyon yarışmalarına katılıyor, daha iyi yazmanın peşinde okuyor, düşünüyor ve araştırıyoruz. 
Okuduklarımızı, izlediklerimizi, gördüklerimizi,  fikirlerimizi ve hayallerimizi birbirine karıştırıp ortaya hepsinden daha başka bir bütün çıkarıyoruz. Biz buna yazmanın büyüsü diyoruz.